Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti

Ako sa hovorí “Prvý dojem je dôležitý”. Fotografie sú pri kúpe prvým impulzom, ktorý rozhoduje o záujme či naopak nezáujme o nehnuteľnosť. Mnohé realitné kancelárie fotenie nehnuteľnosti podceňujú a inzeráty su plné tmavých a neupravených fotografií.

Kvalitné fotografie rozhodujú o počte záujemcov a rýchlosti predaja a tiež dokážu zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti a teda v konečnom dôsledku aj jej predajnú cenu. Z vašej strany je dobré nehnuteľnosť na fotenie aj obhliadky pripraviť:
– priestor poriadne upracte, je dôležité poodkladať osobné veci (fotografie, sošky, veľa vecí v kúpelni…), tak si vedia záujemci o kúpu lepšie priestor predstaviť ako svoj nový domov,
– vyvetrajte, zapáľte vonné sviečky, zapáchajúce zvieratko vezmite von na prechádku…,
– opravte zjavné nedostatky (žiarovky, pokazené kľúčky, špinavé steny…),
– presvetlite priestor,
– ak priestor pôsobí neútulne je treba skúsiť zmeniť rozloženie nábytku, doplniť vhodné doplnky a dekorácie.

My už potom vyberieme ten správny čas na fotenie, predtým nafotíme okolie. Ak na prípravu nehnuteľnosti nemáte čas, alebo chuť môžte to nechať na nás a my vám poskytneme službu HOME STAGING – čo je profesionálna príprava nehnuteľnosti na fotenie, obhliadky a predaj. Pripravíme nehnuteľnosť tak aby zanechala čo najlepší dojem.
Profesionálna video prezentácia

Ak svoju nehnuteľnosť zveríte do rúk iba nám, jej predaju venujeme zvýšenú pozornosť, súčasťou kvalitného marketingu je aj profesionálne prezentačné video, ktoré potenciálnych klientov zaujme a vyvolá potrebu vidieť samotnú nehnuteľnosť.

Robíme aj video z vtáčej perspektívy čo dá potenciálnym klientom lepšiu predstavu o lokalite.
Správne stanovenie ponukovej ceny

Správne nastavenie ceny je kľúčom k úspechu. Ovplyvňuje ju viacero faktorov a mení sa v závislosti od aktuálneho stavu na trhu. Poskytneme vám profesionálny odhad ceny a vyhnete sa tak chybám, ktoré dokážu spomaliť predaj nehnuteľnosti, predáte ju rýchlo a za čo najvyššiu možnú cenu.
Predajný marketing

To nieje len inzercia nehnutelnosti na realitných portáloch, ale aj neustále hľadanie nových spôsobov reklamy v online prostredí, napríklad účinná reklama na sociálnych sieťach.

Využívame rôzne nástroje ako osloviť potencionálnych kupujúcich.
Hypotéka a poistenie na mieru

Financovanie je jeden z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní o kúpe danej nehnuteľnosti. V hre su nemalé finančné prostriedky vo forme zloženej zálohy a preto nieje dobré zbytočne riskovať.

Naši hypotekárni špecialisti preveria kupujúcemu všetky dostupné možnosti financovania, vyberú tu najvýhodnejšiu, ktorá bude vyhovovať vaším potrebám a životnej situácii a vy potom získate istotu bezproblémového predaja.
Právny servis

Kúpne zmluvy sú vypracované a autorizované advokátom so špecializáciou na realitné právo. Všetko vybavíme na jednom mieste v rámci jedného stretnutia. Advokát overí totožnosť účastníkov zmluvy a ich podpisy do autorizačnej knihy a preto nieje potrebné ísť overovať podpisy k notárovi.

Na základná plnomocenstva bezodkladne po splnení zmluvne dohodnutých podmienok podá návrh na vklad v mene klientov a zodpovedá za to, aby bol vklad povolený. V prípade zmlúv autorizovaných advokátom je katastrálny úrad povinný vydať rozhodnutie o povolení vkladu najneskôr do 20 dní.

Spolu s advokátom sa staráme o čo najbezpečnejší a zároveň najrýchlejší prepis vašej nehnuteľnosti za čo nič nepriplácate, všetko je hradené nami. Čiže vám ušetríme nielen čas, ale aj peniaze.
Realitný agent kupujúceho

Je vlastne realitný maklér na strane dopytu. Jeho úlohou je nájsť kupujúcemu nehnuteľnosť podľa jeho predstáv. Klientovi úšetrí čas strávený pri počítači a hľadaní nehnuteľnosti, kopec zbytočných obhliadok a hlavne peniaze, kedže skúsený realitný maklér dokáže rozumnými argumentmi znížiť kúpnu cenu.

A nesmieme zabudnúť na bezpečnosť klienta napr. pri zložení zálohy ale aj celého procesu nadobúdania vlastníckých práv ako aj odovzdania nehnuteľnosti.
Stavebná a rekonštrukčná činnosť

Či už ste si kúpili pozemok u nás, alebo už nejaký vlastníte, my vám vieme zabezpečiť komplexné služby pri výstavbe rodinného domu. Máme za sebou niekoľko postavených rodinných domov, ktoré dnes už obývajú spokojní majitelia. Spolupracujeme s odborníkmi v každej oblasti murári, vodári, zatepľovači, klampiari, obkladači, elektrikári…

Ponúkame vám tiež realizáciu rekonštrukcie vášho domu či bytu. Odbremeníme vás od starosti s rekonštrukciou, ušetríme vám čas…

Ak chcete aby aj o Vašu nehnuteľnosť bolo dobre postarané, ozvite sa na +421 903 907 460

Sweet Home real s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.